תרומת סולידריות לקופת המאבק של תנועת מאבק סוציאליסטי

תנועות ומפלגות שממומנות על-ידי בעלי הון וקרנות חיצוניות מקבלות מהם גם תכתיבים. תנועה של אנשים מהשורה שנאבקת נגד שלטון ההון ולשינוי סוציאליסטי של החברה לא יכולה להיות כבולה לתכתיבים פוליטיים. אין לנו תקציבי ענק. הפעילות של תנועת מאבק סוציאליסטי ממומנת מכיסם של פעילי ופעילות התנועה ומתרומות של תומכים ותומכות כמוך לקופת המאבק.

כל תרומה עוזרת ונחשבת. בדף זה ניתן להעביר תרומה חד-פעמית או, בהתאם ליכולתך ולרצונך, תרומה חודשית קבועה. התרומה שלך תוכל לסייע לנו בהפקת חומרי הסברה, שלטים, סטיקרים; ברכישת מגאפונים ודוכני הסברה; בארגון משמרות הסברה ומחאה ובהפקת אירועים ציבוריים כמו "כנס סוציאליזם"; בארגון משלחות סולידריות לחיזוק שביתות ומאבקים חברתיים; לתרגום מסמכים, לאחזקת אתרי אינטרנט ולהוצאות על דואר, דלק, עמלות, אגרות ועוד...

העברת התרומה מתבצעת דרך מערכת סליקה מאובטחת. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את סכום התרומה הרצוי, לסמן אם מדובר בתרומה חד-פעמית או בתרומה חודשית קבועה, וללחוץ על הכפתור "המשך" בתחתית העמוד כדי לעבור לטופס המאובטח למילוי פרטי אמצעי התשלום. התרומה מתבצעת באופן מיידי ומיד לאחריה יישלח אישור לכתובת תיבת המייל שלך.

תשלום בסך
  
  
  
  
  
הקדשה
אם ברצונכם להקדיש את התרומה לכבוד או לזכר מישהו, לחצו כאןהכרטיס נוצר בהצלחה ליצירת מכתב הקדשה.

בחרו אמצעי תשלום

תשלום מאובטח

טופס התשלום המאובטח עומד בתקן PCI, תקן האבטחה הבינלאומי המחמיר ביותר להגנה על פרטי האשראי שלכם.
PCI